CZY MASZ JUŻ SWOJE WIRTUALNE CV?

Masz profile w mediach społecznościowych? Facebooka, Instagram, Twitter, Pinterest, a może inne miejsce? Rozwój internetu powoduje, że jesteśmy obecni w coraz większej ilości "miejsc". Stwarzają one bardzo wiele, różnorodnych możliwości. 

A czy potrafisz wykorzystać internet dla swojego rozwoju zawodowego? 

Zrób to już dziś dzięki stworzeniu profilu zawodowego na LinkedIn. Znasz ten portal? A może korzystasz z podobnego rozwiązania, jakim jest GoldenLine? Nie masz pojęcia, czym jest jedno i drugie? Czas to zmienić, nie wiesz ile szans zawodowych i biznesowych może Ci uciekać przez Twój brak obecności na takich witrynach. 

Klikając w obrazek obok, możesz pobrać ebook: Moje wirtualne CV. Skuteczny profil zawodowy na LinkedIn. Odpowiadam w nim na pytanie, po co Ci właściwie LinkedIn, jak wypełnić swój profil oraz, jak aktywnie korzystać z portalu, zwiększając swoje szanse na znalezienie pracy marzeń.

 

Z E-BOOKA DOWIESZ SIĘ M.IN.:

 

 

JAKI JEST TWÓJ WIZERUNEK W SIECI?

Internet nie zniknie!

Wręcz przeciwnie, będzie się coraz bardziej rozwijał, a rozwój ten przełoży się jeszcze mocniej na aspekt życia zawodowego. 

Ci, którzy zaczęli promowanie swojej marki osobiste kilka lat temu, dzisiaj w dużej mierze cieszą się rozpoznawalnością i różnorodnością biznesowych kontaktów. Z roku na rok, budowanie wizerunku w sieci, jest coraz trudniejsze, bo i coraz więcej ludzi dostrzega w tym szansę zawodową. Nie czekaj zatem, podejmij działania już teraz. 

Pamiętaj także, że na Twoją markę pracownika, w sieci wpływają także inne media aniżeli tylko LinkedIn, czy GoldenLine. Ważne, by świadomie zarządzać swoimi profilami również w tych bardziej społecznościowych miejscach. Co mówi o Tobie Facebook, czy Instagram? Czy są to informacje, które chcesz "sprzedawać" światu? Jeśli nie, zastanów się, jak nie tracąc swobody działania, ograniczać możliwość podglądania Cię na innych platformach. 

Jakiś czas temu, dość szeroko podeszłam do tematu wizerunku pracownika online. Zachęcam Cię do zapoznania się z moimi postami na ten temat. Wierzę, że wyniesiesz z nich wartość dla siebie. 

 

 

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ: