CO JEST NAJWIĘKSZĄ WYMÓWKĄ W POSZUKIWANIU PRACY?

Brak przygotowanego CV - czy Ciebie też to blokuje? 

Moim zdaniem CV powinno być zwieńczeniem całego procesu myślenia o zmianie zawodowej, dla większości bywa jednak początkiem działań. 

Jeśli więc i Ty chcesz wystartować (bądź kontynuować obraną drogę) od CV, zacznij teraz! Klikając w obrazek obok, możesz pobrać ebook: Jak stworzyć skuteczne CV? Opisuję w nim najważniejsze elementy, których zadaniem jest przykucie uwagi rekrutera do Twojej aplikacji. Dzięki nim zyskasz przewagę nad konkurencją. 

Jakie sekcje uważam, za szczególnie przydatne? 

 

WYRÓŻNIJ SIĘ POPRZEZ:

 

 

Z E-BOOKA DOWIESZ SIĘ M.IN.:

 

 

TWORZĄC CV PAMIĘTAJ!

By Twoja aplikacja została dostrzeżona wśród dziesiątek innych, potrzebujesz wyróżnić ją z tłumu. O tym właśnie traktuje przygotowany przeze mnie ebook.

Jednocześnie nie wyczerpuje on tematu kompleksowego tworzenia CV, bo oczywiście powinno znaleźć się w nim również wiele innych sekcji. Jakich? W dużym stopniu zależą one od indywidualnego przypadku, tego, co spośród informacji o Tobie, jako pracowniku, warto zamieścić w dokumencie. 

Przyjmuje się, że (poza wymienionymi już przeze mnie elementami) ważne są: dane kontaktowe, wykształcenie, odbyte kurs i szkolenia, zainteresowania. Mogę sobie jednak wyobrazić wiele innych aspektów, które w konkretnych przypadkach są jeszcze bardziej istotnymi. 

Pamiętaj również o tym, by Twoje CV było czytelne i przejrzyste. Szata graficzna również ma tu znaczenie, przemyśl ją dokładnie tworząc oryginalną kompozycję bądź skorzystaj z gotowych szablonów (których zresztą w sieci jest coraz więcej). Nie bój się kolorów i niekonwencjonalnych motywów, uważając jednak na to by całość stworzona była ze smakiem i profesjonalizmem.

CV to Twoja wizytówka, przygotuj ją tak, by nie wylądowała w koszu!

 

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ: